Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z szybą i lusterkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z szybą i lusterkiem

    Plany zacne środek zupełnie mi się nie podoba ale ważne że Ty jesteś zadowolony
    Możesz pokazać fotki listw progowych?

  • #2
    [O1] Problem z szybą i lusterkiem

    Witam Panie i Panowie wczoraj stałem się szczesliwym posiadaczem Octavi 1. Autko od teścia jako 2 rodzinie, nie miałem serca zeby sprzedał je handlarzom a więc ja kupiłem.
    Do rzeczy nie działa prawa szyba od pasarzera oraz lusterko el od kierowcy.Nie ocekuję gotowego rozwiązania ale proszę o podpowiedż
    Czy lusterko i szyba sa w jakis sposób powiązane np bezpiecznikiem.? Jesli nie to od czego najlepiej zacząc ?? Przełożyc silniczek z lewej szyby a może cos z jakims rozdzielaczem obiło mi się o oczy, dodam iż szyba poprostu rano sie nie otworzyła i nie była uszkodzona mechaniczne np w mróz itp.

    Z góry dzięki za podpowiedż

    Komentarz


    • #3
      hej
      sprawdź wiązkę pomiędzy przednimi drzwiami a słupkiem. Pewnikiem kabel przegnił. Tylko problem jest taki że trzeba zdjąć tapicerkę i wiązkę "popuścić" z zaczepów ponieważ trzeba parę centymetrów wyciągnąć z harmonijki w drzwiach .
      pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        wszysko oki tylko to co piszesz jest podpowiedzia do lusterka ?? A bardziej na szybie mi zależy

        Komentarz


        • #5
          może tak być jeżeli kabel zasilający przegnity. Może to być jeden a mogą być również ze dwa. Ewentualnie na kostce komfortu ugnite piny możesz to sprawdzić jak już sciągniesz tapicerkę z drzwi. To taka duża kostka pod silniczkiem mechanizmu szyby.

          Komentarz


          • #6
            Wybaczcie , ze zmienie lekko temat...ale skoro mowa o lusterkach to mam pytanie.Czy do Octavii 1 można jakos podpiąc ogrzewanie lusterek?Moja ma nieogrzewane a chciałbym sobie sprawić właśnie ogrzewane

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez snowar
              może tak być jeżeli kabel zasilający przegnity. Może to być jeden a mogą być również ze dwa. Ewentualnie na kostce komfortu ugnite piny możesz to sprawdzić jak już sciągniesz tapicerkę z drzwi. To taka duża kostka pod silniczkiem mechanizmu szyby.

              W sumie masz racje w sobote rozbiore mojego rechotka i sprawdz wcałe okablowanie, trzeba najpierw wykluczyc najmniejsze i najtansze usterki

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X